O firmie

  Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy pasjonują się obuwiem oraz wszystkim co z nim związane, a w pracy łączymy przyjemne z pożytecznym. Aby profesjonalnie obsługiwać naszych klientów staramy się stale podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę na tematy nowinek technologicznych i sprzętowych stosowanych w obuwiu i sprzęcie oferowanym w naszym sklepie. Odwiedzając nasz sklep możesz liczyć na indywidualne podejście do Twoich wymagań i potrzeb. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy stale do nas wracają i sprawia nam to niesamowitą przyjemność mamy również nadzieję że będziesz jednym z nich. Piątka!

  Marki które możecie u nas nabyć to m.in.:

  • ASICS Tiger – „Anima Sana In Corpore Sano” – W zdrowym ciele, zdrowy duch jest źródłem imienia indywidualisty, którego wieloletnia droga w kreowaniu własnych pomysłów wiedzie prosto z kraju kwitnących wiśni. Drapieżna i zdecydowana sylwetka bierze za priorytet staranne wykonanie i jakość materiałów, idąc w parze z ogromnym komfortem jej użytkowania. Dzięki tym atutom, Asics zapisuje się silnie i wyraźnie w świadomości miłośników retro biegówek z nietuzinkowym charakterem, któremu zdaje się być obce zwalnianie tempa.
  • New Balance – marka z angielskim rodowodem o sile definiowanej klasycznym repertuarem. Trwałość, ponadczasowość i nienaganność prezencji, to jedne z widocznych gołym okiem cech, które w umiejętny i przemyślany sposób tworzą całokształt danej pary. Niezależnie od dyktowanych trendów i ich sezonowości, wyspiarski potentat wychodzi im naprzeciw, zachowując świadome cele oraz filozofię.
  • Nike – Oregon był, jest i będzie dominował w branży. Legenda ze Swoosh’em w herbie ma pełne archiwa niezliczonych modeli, które w pełni zasłużenie noszą miano ikonicznych. Mnogość systemów, nowatorskie rozwiązania i ciągła ewolucja ,to jedne z wielu wyraźnie przejawianych założeń Nike’a. Strategia, której niełatwo hołdować przynosi coraz większą rzeszę wiernych fanów, co jest wystarczającym dowodem na skuteczność w grze o zmiennych regułach i wymogach.
  • Adidas – nieparzysta liczba pasków, to wystarczająco rozpoznawalny motyw dzisiejszej doby. Niemiecka precyzja dzielnie rezerwuje dla siebie miejsce w wyścigu, którego metą jest obecność na ulicach miast z całego świata. Sport, popkultura i codzienne życie, to sfery, w których Adidas mocno zaznacza swą obecność. Świeże spojrzenie, które nie zrywa z przeszłością, to doskonały sposób na zaspokojenie obecnych potrzeb odbiorcy.
  • Jordan – numer 23 na zawsze zmienił oblicze koszykówki. Postać, której styl i sposób gry są modelowym ujęciem konsekwentnego rozwoju i niepowtarzalnego rozumienia sportu. Legenda MJ’a nie schodzi w cień, a wskrzeszona linia Jego retro modeli jest dalej bardzo pożądana w dniach wyznaczonych premier. Logo Jumpmana wpisało się na stałe do kanonu oraz kolekcji każdego fana butów. Determinacja, styl i emocje nie ulegają przedawnieniom.

  Dane do wpłaty

  Wolak Anna "ATAF"
  Zbrowskiego 114 lok. U4
  26-600 Radom

  nr konta
  mBank (BRE Bank):
  45114020040000320245621982