język:
waluta:

Zwroty i Wymiany

Jeżeli towar który Państwo zamówili nie spełnia Państwa oczekiwań, jest uszkodzony, rozmyślili się Państwo, bądź wystąpiła jakakolwiek inna przyczyna, Macie Państwo 14 dni na wykonanie zwrotu bądź wymiany.

 

Wymiana

Jeżeli towar był tylko przymierzony i nie nosi śladów użytkowania, a na stronie mamy dostępny potrzebny rozmiar, można dokonać wymiany. 
Proszę złożyć zamówienie na wybrany rozmiar, jako formę płatności wybrać przelew na konto ale nie płacić a w uwagach do zamówienia napisać że jest to wymiana za poprzednie zamówienie i podać jego numer. Taką samą informacje wraz z adresem do wysyłki proszę dołączyć do przesyłki, paragon proszę zachować u siebie, wszystko zapakować w karton/ papier/ reklamówkę i odesłać na adres: Zbrowskiego 118/2 26-615 Radom. Jak tylko otrzymamy przesyłkę, wysyłamy nowy rozmiar. 

Zwrot 

W załączniku nr 1 znajduje się formularz zwrotu. 
Wypełniony wraz z paragonem (lub kopią faktury) oraz towarem proszę odesłać na adres - ATAF ANNA WOLAK ,Radom 26-615 ulica: Zbrowskiego 118 / 2 
Prosimy również o zabezpieczenie towaru chociażby poprzez owinięcie w folie bądź dodatkowy karton tak by listy przewozowe nie były naklejane bezpośrednio na pudełko z butami. 
Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od doręczenia przesyłki do nas. 

Załącznik 1

Podstawą powyższych zasad jest regulamin